usedlost na Monínci

usedlost na Monínci
Na projektu jsme se podíleli již ve fázi projektování kdy se řešily příčky, krb a instalace. V průběhu stavby se upřesňovaly konstrukční prvky, dveře, podlahové krytiny nebo materiály. Na příklad na obkladu stěny kolem krbu a televize je použitý Heraklit ve své původní batervnosti a stěny v pracovně a navazujících prostorách jsou z šedého Cetrisu. Investoři byli otevření nápadům a tak se nám podařilo sáhnout do tmavší barevné škály a pracovat s černoou, kterou jsme použili i na stropech v koupelnách nebo velké plochy z lamina imitující korten a měď. Na zakázku se vyráběl nejen veškerý nábytek, ale i kovové pvky jako žebříky nebo zásobníky na dřevo.

projekt Vackov

projekt Vackov
Tento projekt je aktuálně ve fázi realizace. Věříme, že fotografie budou ještě lepší než vizualizace....

dům Hradec Králové

dům Hradec Králové
V tomto projektu jsme se podíleli na rekonstrukci domu z 20tých let, úpravu dispozic jednotlivých bytů, řešení výtahu a domovních schránek, řešili jsme okna na celém domě. Vybírali jsme materiály a barevnosti výtahu, zábradlí, koupelen i podlahových krytin a dveří.

byt Prosek

byt Prosek
Nový byt v Praze na Proseku byl vybaven na pronájem pro náročného zájemce. Původní byly podlahy, dlažby a koupelna. Bylo tedy třeba barevně sladit interiér tak aby respektoval již instalované materiály. Kuchyni jsme atypicky vytáhli do prostoru v jedné lince a za ni schovali rozkládací pohovku s plnohodnotnou matrací. Odsavač par jsme integrovali do sdk podhledu, který tvoří positové oddělení kuchyně od obytné zóny. Výrazná je hřticová barva na stěně v obývacím pokoji a kraví kůže na podlaze.

dům Račice

dům Račice
kompletní rekonstrukce přízemí domu, změna dispozic místností a příček, zcela nové řešení schodiště, kompletní realizace interiéru nábytku, podlahových kryti, dveří, osvětlení a textilií, původně v domě zcela chybělo zádveří, vstup do obývacího pokoje a na schod byl hned za dveřmi, zvětšila se kuchyně tak aby se vešel velký jídelní stůl, na podlaze jsou dřevěné podlahy z bambusu a velkoformátová dlažba, většina nábytku je vyráběná na míru v atypu, kuchyně Rational

rodinný dům Stodůlky

rodinný dům Stodůlky
Rekonstrukce rodinného domu se změnou dispozice místností, změnami a úpravami příček a užití jednotlivých místností. Kompletní návrhy a výběr použití materiálů, řešení podhledů v kuchyni a obývacím pokoji. Pomoc s exteriérem, jeho baterevností a použitím materiálů. Realizace koupelen, dřevěných podlah, skleněných prvků, komplet nábytku a dekorací. Velmi milá a příjemná spolupráce s osobním přístupem klienta.

garsonka Nusle 2

garsonka Nusle 2
Kompletní rekonstrukce malého bytu v Praze. Zbourali jsme zbytečné příčky, vyměnili okna za nová dřevěná a podlahám jsme vrátili původní matriál, dibová prkna. Díky komplikovanému tvaru bytu bylo výzvou jak vyřešit koupelnu. Okopírovali jsme jednu z kulatých stěn a propsali do křivky luxfer, které tvoří sprchový kout. Vzhledem k velikosti bylu a šetření místem je použito sklopné lůžko s plnohodnotnou matrací. Svítidla z balzového dřeva, pestrá tapeta s pampeliškami nebo vtipné dřevěné věšáky v zádveří dávají bytu originální ráz.

rodinný dům Kunratice

rodinný dům Kunratice
Na projektu rodinného domu jsme začali pracovat ve fázi projektu. Nepatrně jsme upravovali dispozice, zmenšovala se schodišťová šachta aby byl větší prostor pro obývací pokoj s kuchyní, v horním patře je nyní dostatečně velká technická místnost kam se vešla i pračka. Na podlahách v domě je keramická dlažba a dřevěná podlaha v ořech. Interiérové dveře a většina nábytku je vyráběna na zakázku dle návrhu. Realizoace dětských pokojů, pracovny, kuchyně a koupelen, částečně obývací pokoj a kompletní zádveří. Podíleli jsme se na návrhu řešení fasády hlavně s ohledem na použití kamene a omítky.

vzorový byt Malešice

vzorový byt Malešice
Pro společnost Sidi Gropu jsme vybavili vzorový byt v projektu ByTy Malešice. Ze standardů podlah, dveří a koupelen jsme vybrali šedavé odstíny tak abychom na tomto základě mohli vystavit interiér v ořechové dýze doplněný matnými laky, tapetami, barvami na stěnách i nábytku. V kuchyni je navíc podhled a instalační předstěna. Některé nábytky jako jídelní stůl nebo nábytek pro tv a do koupelen vyráběli dle našeho návrhu truhláři, pohovka je v kůži nubuk, věšáky v zádveří Line Schönbuch a vtipný taburet v zádveří Elefant od Sancalu. Byt je po dohodě přístupný a rádi vám ho představíme.

Novostavba Praha - Letňany

Novostavba Praha - Letňany
Byt je v developerském projektu v Praze. Klientka přišla ve chvíli kdy bylo třeba vybrat a rozhodnout podlahové krytiny a provedení interiérových dveří. Upravovali jsme dispozice elektroinstalací na základě celkové koncepce rozmístění nábytku. Základnim požadavkem bylo použití intenzivnějších barev, které klientka má ráda. Na podlahu jsme tedy použili dub v šedavém odstínu, který nám dovolil výrazné pigmenty na stěnách i nábytku. V kuchyni a obývacím pokoji tedy zásadní roli hraje hořticová, na chodbě světle modrá, v pracovně zelená a v ložnici fialková. Použili jsme tapety a textilie od naší oblíbené značky Harlequin a v pracovně se uplatnila rozkládací pohovka MOMO od českého výrobce Polstrin.

Rodinný dům u Velkých Popovic

Rodinný dům u Velkých Popovic

Spolupráce s investorem začala již ve fázi projektu domu a lití základové desky. V dokumentaci chybělo řešení zimní zahrady, terasy a komunikační zóny a upravovaly se vnitřní dispozice domu tak aby vše fungovalo a vyhovovalo využívání domu rodině s dětmi. Intenzivně jsme spolupracovali se stavbou a řemeslníky, kteří se na realizaci podíleli. Interier domu je sjednocený dřevěnou podlahou z ořechu, ve stejném materiálu je i schodiště, které je samonosné s nerezovou bočnicé do které je integrované skleněné zábradlí, schody jsou dominantou obytného prostoru. Na stěnach jsou tapety i barevné pigmenty nebo techniky s voskem a perletí. V koupelnách jsou dřevěné podlahy z teakového dřeva a stěny jsou kombinované, obložené keramikou a vymalované voskovanou technikou malby. Veškeré nábytky kromě kuchyně jsou vyráběné dle návrhu atypicky speciálně pro potřeby rodiny v materiálech, které se prolínají celým domem. Celý projekt byl realizován včetně osvětlení, textilií a květin.

Rodinný dům Řitka

Rodinný dům Řitka
Návrh a celkové dispoziční řešení rodinného domu, včetně koordinace stavebních úprav. Následný výběr podlahových krytin, oken a dveří. Dodání a následná montáž kuchyně, schodiště, krbu a veškerého nábytku, včetně vybavení koupelen a zázemí. Důraz byl kladen na výběr použitých tapet, závěsů, osvětlení i doplňků.

Kadeřnický salón Cherie

Kadeřnický salón Cherie
Realizace interiéru nového kadeřnického salónu na Vinohradech. Většina nábytku je navržená a vyrobená na zakázku, včetně designu a výroby loga. Sladění výběru tapet, textilií a dekorativního osvětlení.

Byt Praha 9

Byt Praha 9
Novostavba bytového domu, byt pro rodinu se dvěma dětmi, většina nábytku navrhovaná a vyrabená na zakázku, dětské pokoje v pastelových barvách, decentní obývací pokoj s jídelnou v ořechové dýze a pestrá ložnice s pracovním místem, důraz kladený na detaily a doplňky, tapety ladí se závěsy, zajímavá svítidla.

Projekt Troja

Projekt Troja
Částečná rekonstrukce bytu. Úprava a zařízení chodby, dětského pokoje a ložnice. Kompletní rekonstrukce koupelny...

Projekt Na Krutci

Projekt Na Krutci
Částečná realizace interiéru, úprava a doplnění kuchyňské sestavy, realizace obývacího pokoje a ložnice s pracovnou, doplnění zádveří, malování a tapetování, sdk podhled v kuchyni, realizace osvětlení a textilií.

Rodinný dům Stupice

Rodinný dům Stupice
Spolupráce s investorem od faze hrubé stavby. Návrhy a řešení konečně dispozice a uspořádání domu. Výběr a konzultace řešení oken, dveří a podlahových krytin. Návrhy a výběr vybavení koupelen včetně obkladů a dlažeb. Dodávka kuchyně Rational a vešeerého dalšího nábytku do domu. Návrh a výroba atypického schodiště s podestou a dodávka tapet, zastínění oken a osvětlení.

Byt Na Bučance

Byt Na Bučance
Částěčné vybavení a dodekorování bytu tapetami a malbou. Vybavení nábytkem obývací pokoj, jídelna s pracovnou, ložnice a dětský pokoj. Drobné úpravy stavebních částí a změna řešení stínění oken.

Byt Kejřův Mlýn

Byt Kejřův Mlýn
Drobné stavební úpravy a částečná rekonstrukce a doplnění stávající koupelny. Dodávka a montáž kuchyně a dalšího převážně atypického nábytku, pracovna a ložnice s šatnou, stínění oken a svítidla. Návrh a řešení dětského pokoje.

Rodinný dům Šestajovice

Rodinný dům Šestajovice
Spolupráce na projektu od faze hrubé stavby. Návrhy a řešení dispozice interiérů s drobnými zásahy do konstrukcí stavby. Dodávka a montáž podlahových krytin a dveří, nábrh a realizace krbu. Návrhy a dodávka atypických nábytkových dílů, schodiště a skleněných dveří. Řesšení stěn, maleb a tapet, sdk podhledy a osvětlení. Dodávka veškerého nábytku do kuchyně, jídelny, obývacího pokoje a ložnice. Atyp nábytky do koupelen a zázemí. Stínění oken a spolupráce na finálním řešení fasády domu.

Malometrážní byt Nusle

Malometrážní byt Nusle
Kompletní rekonstrukce bytu v původním stavu z roku 1928. Měnila se celková dispozice dle potřeb současného životního stylu a potřeb investora. Dodávka stavběních částí, výměna oken I vstupních dveří, příček, podlahových krytin, sdk podhledů a zvukových izolací, technologie topení a ohřevu vody. Dodávka kuchyně Rational a veškerého nábytku, atypické řešení úložných prostor, interiérové dveře Lualdi a svítidla Artemide. Textilní dekorace, tapety a další doplňky.

Dětské pokoje Praha 9

Dětské pokoje Praha 9
Návrhy a dodávka dětských pokojů pro chlapce ve věku 4 roky a dívku 12let. Kompletní řešení včetně výroby ripstol a textilních dekorací, stínění oken a osvětlení.

Rodinný dům Chomutov

Rodinný dům Chomutov
Spolupráce na projektu od faze hrubé stavby. Konzultace a poradenství při výběru polahových krytin, inteiérových dveří a krbu a finálního řešení fasády. Návrhy a dodávka nábytku a stínění oken a osvětlení.

Rezidenční dům Hanspaulka

Rezidenční dům Hanspaulka
Návrhy a dodávka veškerých nábytků, textilií a osvětlení. Prestižní značky De Sede a Miele, nábytky Rational a Nueva Línea, osvětlení Artemide. Vybavení zahradním nábytkem.

Rodinný dům Březiněves

Rodinný dům Březiněves
Spolupráce na projektu od faze hrubé stavby. Návrhy a řešení dispozice interiérů s drobnými zásahy do řešení schodiště. Konzultace a poradenství při výběru podlahových krytin a dveří. Návrhy a dodávka atypických nábytkových dílů, krbu a skleněné části schodiště. Řešení stěn, maleb, tapet a osvětlení. Dodávka veškerého nábytku do kuchyně, jídelny, obývacího pokoje a ložnice. Atyp nábytky do šatny a pracovny. Stínění oken a dodávka květinových sadeb.