novinky v osvětlení

novinky v osvětlení

Společnost Bover představila nové designy venkovních svítidel a zajímavé novinky také v interiérovém svícení.
nové lustry Bover

nové lustry Bover

španělská firma Bover odprezentovala svoje nové designové lustry.
vernisáž

vernisáž

Přijďte si prohlédnout a případně si vybrat velkoformátovou autorskou fotografii pro vaši volnou stěnu do Tančícího domu. Rádi vás přivítáme i na vernisáži 4.3.2015
prezentace vzorového bytu Malešice

prezentace vzorového bytu Malešice

Přijďte se podívat na den otevřených dveří do vzorového bytu v projektu ByTy Malešice na kterém spolupracujeme se společností SiDi Group. Ve dnech 26-27/11/2014 vás uvítáme se sklenkou vína mezi 10-18hod, ulice Počernická 66 u vysokého věžáku s digitálními hodinami.
Tom Rossau

Tom Rossau

Dánský designer Tom Rossau začínal s návrhy oblečení, později se přesunul k interiérovému návrhářství a dnes nejraději pracuje s přírodním dřevem.

Jeho svítidla mají osobitý styl a na první pohled je znát kvalitní ruční práce.

BE nábytek

BE nábytek

BE Mobiliario vytváří funkční dřevěný nábytek pro děti. Tento španělský výrobce věří, že hrou se děti učí a rozvíjí jim fantazii.

BE nábytek si klade za cíl přispět ke kvalitnímu životnímu stylu.

Tunto Design

Tunto Design

Tunto vytváří kvalitní design, u kterýho je od prvního pohledu patrný rozdíl proti jiným designérům. Své výrobky ručně vyráběnjí s láskou ve své dílně v Järvenpää, ve Finské republice.

Jejích zaměření je na lampy, osvětlení a vývoj radikálních nových konceptů, které kombinují nejnovější technologii a dřevěné materiály. V současné době rozšířili svůj sortiment, aby poskytl pro architekty a interiérové architekty více inovativních produktů.

Dřevo je a zůstane jako jejích hlavní materiál. Kladou důraz na problematiku životního prostředí v každé fázi výroby.