Apparel BOX se zabývá návrhy interiérů a zajišťuje jejich kompletní realizaci na klíč.

Vaše přání a naše nápady...

Přání, nápady a libůstky zákazníků jsou pro nás nejdůležitější. Vašemu vkusu poskytneme naši zkušenost a praxi. S navrhováním interiérů se setkáváme, potýkáme a těšíme denně.

Zkušenosti s návrhem interiérů

Za léta v praxi máme síť špičkových subdodavatelů. Chcete se doma cítit opravdu jako doma? Jste individualita, která se nesmíří s běžnou konfekcí? Nechte si zpracovat návrh interiéru:

  • Návrhy interiérů
  • Koupelny, návrhy dívčích pokojů , návrhy obývacích pokojů
  • Návrhy exteriérů (balkóny, terasy, dvorky, zahrady)
  • Návrhy kanceláří
Fotografie Majitel / Designér
Dětské pokoje

Dětské pokoje

Svět kouzel a tajemství, Alenka v řísi za zrcadlem nebo baletní sál, závodní okruh i cesta kolem světa se odehrávají v myslích a snech našich dětí. Pojďme jim splnit sny a podpořit jejich fantazii barvami a tvary. Vybereme nábytek, nalepíme tapety a pověsíme závěsy pro malou princeznu nebo závodníka formule jedna. A když děti povyrostou a už jsou teens, baví je skateboard a mají oblímené hudební skupiny i tohle umíme a třeba namalujeme na stěnu pusu od Rolling Stones (SMA, MAB)
Kuchyně

Kuchyně

Máme široký sortiment modelů pro moderní i klasický styl bydlení. Dvířka lamino nebo dřevo stejně jako brilantní lesklé povrchy. Špičková kvalita kování a mechanismů zásuvek je samozřejmá. Pracovní desky z kamene i z lamina, Corian tebo Technistone a jiné materially, spotřebiče značek Miele, Siemens nebo Gaggenau a Liebherr případně jiné. Navrhneme a postavíme kuchyni tak aby maximálně vyhovovala potřebám vaší rodiny a vařili jste s nadšením. (Rational)
Ložnice

Ložnice

Abychom přes den zvládli všechny povinnosti, musíme mít dost energie a dobrou náladu- Určitě zásadní podmínkou je plnohodnotný spánek. Usínat s dobrým pocitem a probouzet se s radostí do nového dne je to co bychom vám chtěli splnili a proto máme v nabídce škálu modelů a velikostí lůžek, matrací, šatních skříní, lampiček a dalších doplňků. Umíme lůžka kulatá i hranatá, čalouněná i dřevěná, s úložným prostorem i bez něj zkrátka taková ve kterých se vám budou zdát krásné sny.
Obývací pokoje

Obývací pokoje

Zázemí pro relaxaci a odpočinek, pro scházení se a sledování sportovních zápolení…..Každý máme jinou představu a všechny jsme připraveni naplnit. Knihovny a televizní stěny, solitérní designové kousky, pohovky na lenošení nebo klubová křesílka, konferenční stolečky, kusové koberce, lampy. Vymyslíme pro vás příjemné prostředí sladěné barevně a stylově. (Porada, SMA, Sancal, KOO, De Sede, Pau, Ascension Latorre,...)