feel HOME

Realitní web FeelHOME.cz nabízí kvalitní byty a domy k pronájmu, developerské projekty a nové domy a byty na prodej v Praze. V jeho části nazvané Vše o bydlení si můžete přečíst tipy na ověřené dodavatele zboží a služeb, kteří vám pomohou zvelebit váš nový byt, dům či zahradu. Najdete zde tipy na obchody s nábytkem, kuchyňská a koupelnová studia, prodejce osvětlení a interiérových doplňků, ale i na zkušené architekty a interiérové designéry, kteří vám pomohou váš interiér zvelebit podle vašich představ a v souladu s posledními trendy. Dále zde najdete kontakty na zahradní architekty, stavební či stěhovací firmy a mnoho dalších praktických informací.

Prague Stay

Česko-anglický portál Prague-Stay.com nabízí ubytování v luxusních hotelech a v designových apartmánech s kompletním servisem v centru Prahy. V sekci Pražský lifestyle najdete užitečné informace o architektech a interiérových designérech v Praze, tipy pro vybavení interiéru, ale i informace o nočním životě, tipy na gurmánské restaurace a stylové bary v Praze. Praktické informace týkající se životního stylu v hlavním městě zahrnují také tipy kam s dětmi v Praze, kde v hlavním městě nakupovat a celou řadu dalších praktických informací, které vám usnadní a zpříjemní život v Praze.

spolupráce na projektu ByTy Malešice

Stali jsme se partnery společnosti SiDi Group na realizaci druhé etapu projektu ByTy Malešice. Vybavili jsme vzorový byt a nabízíme naše služby všem novým vlastníkům bytů při zařizování jejich nového bydlení.

Svoboda & Williams

Pražská realitní kancelář Svoboda & Williams nabízí svým klientům exkluzivní nemovitosti k prodeji i k pronájmu. Realitní nabídka zahrnuje rezidenční a komerční nemovitosti, nové developerské projekty a pozemky v Praze a celé České republice. Společnost Svoboda & Williams poskytuje také relokační a finanční služby, právní poradenství a další podpůrné služby. V lifestylové sekci portálu společnosti Svoboda & Williams najdete praktické tipy na osvědčené gurmánské restaurace, nejlepší bary, designové obchody, luxusní módní butiky a další kvalitní obchody a služby v Praze.

truhlářství SG